FR-F820-01250-SLD Частотний перетворювач FR-F800 37.0кВт 3-ф/380
sku: FR-F820-01250-SLD
Серія: FR-F800
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 125 A
Серія FR-F800
SKU FR-F820-01250-SLD
Основна потужність Частотні перетворювачі 37 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 110-130 %
Номінальний Струм 125 A
ЕМС фільтр Є
Висота 517 мм
Ширина 250 мм
Глибина 190 мм