FR-F820-01250-LD Частотний перетворювач FR-F800 37.0кВт 3-ф/380
sku: FR-F820-01250-LD
Клікніть для збільшення
Mitsubishi Electric
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Mitsubishi Electric
Серія: FR-F800
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 114 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія FR-F800
SKU FR-F820-01250-LD
Основна потужність Частотні перетворювачі 37 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 110-130 %
Номінальний Струм 114 A
Максимальна вихідна частота 590 Гц
Ступінь захисту по IP IP20
ЕМС фільтр Є
Висота 517 мм
Ширина 250 мм
Глибина 190 мм