FR-F746-00023-EC Частотний перетворювач FR-F 0.7кВт 3-ф/380
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Mitsubishi Electric |
| Серія | FR-F |
| SKU | FR-F746-00023-EC |
| Основна потужність | Частотні перетворювачі 0.75 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 2.3 A |
| Максимальна вихідна частота | 120 Гц |
| Ступінь захисту по IP | IP54 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Виносний термінал керування | FR-DU07 |
| Програматор | FR-PU07 |
Документація. Частотний перетворювач FR-F 0.7кВт 3-ф/380 ( FR-F746-00023-EC )
Відгуки про товар
2Віталій, власник майстерні
Олег К., електрик
Брав цей частотник Mitsubishi FR-F 0.7кВт для модернізації вентиляційної системи на об'єкті. Розумів, що Mitsubishi — це преміум сегмент, і цінник відповідний, але надійність тут головне. Підключення 3-фазне 380В, все стандартно. Сподобалось, що тут вже є вбудований гальмівний модуль, не треба було морочитись з додатковими резисторами для швидкої зупинки. Корпус з IP54 – для запиленого приміщення норм. Є вхід для аналогового датчика, щоб тримати тиск стабільним. Налаштування через FR-DU07, в принципі зрозуміле, але FR-PU07 було б зручніше для більш тонких налаштувань. В цілому, працює чітко, без нарікань. Зв'язок по RS485 теж є, якщо потрібно інтегрувати в систему