SV075IG5A-4 Частотний перетворювач iG5A 7.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | LS |
| Серія | iG5A |
| SKU | SV075IG5A-4 |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 16 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 8 |
| Число/тип аналогових входів | 2 (1: 0-10V; 1: 0(4)-20mA) |
Документація. Частотний перетворювач iG5A 7.5кВт 3-ф/380 ( SV075IG5A-4 )
Відгуки про товар
2Олег (власник майстерні)
Брав цей частотник LS iG5A 7.5кВт для подачі матеріалу на стрічкопилі. Дуже переживав, бо двигун там старенький, 3-фазний. Але після встановлення SV075IG5A-4 все почало працювати набагато краще. Пуск плавний, без ривків, тепер не так навантажується мережа в цеху. Це великий плюс. Налаштовували трохи, але в цілому зрозуміло. Вбудований екранчик показує все що треба. Як бюджетне рішення, щоб старий движок жив довше і працював адекватніше – те що треба)
Сергій, інженер-налагоджувальник
Цей частотник LS iG5A на 7.5 кВт 380В став у нас на виробництві для керування двигуном на одній з ліній. Модель SV075IG5A-4. Що тут сказати, для таких задач - відмінний ПЧ. Вбудований гальмівний модуль виручає, не треба додаткових витрат. Функціонал достойний: є ПИД-регулятор, векторне управління без зворотного зв'язку, скаляр. Максимальна частота 400 Гц теж норм. По входах маємо два аналогових (0-10В та 0(4)-20мА) і вісім дискретних – цього цілком вистачає для підключення до системи. Зв'язок по RS485 (Modbus RTU) налаштували швидко. Продуктивність двигуна стала контрольованою, перевантажень немає. Для своєї цінової категорії відпрацьовує на всі сто. LS як завжди, робить доступні та функціональні рішення.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SV075IG5A-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |