SV040IG5A-4 Частотний перетворювач iG5A 4.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | LS |
| Серія | iG5A |
| SKU | SV040IG5A-4 |
| Основна потужність | 4.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 9 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 8 |
| Число/тип аналогових входів | 2 (1: 0-10V; 1: 0(4)-20mA) |
Документація. Частотний перетворювач iG5A 4.0кВт 3-ф/380 ( SV040IG5A-4 )
Відгуки про товар
3Ігор О.
Використовуємо цей перетворювач частоти для керування насосами в нашій системі водопостачання. Добре тримає задані параметри, відпрацьовує стабільно. Досить гнучкі налаштування дозволили без проблем адаптувати його під наші потреби. Жодних проблем з інтеграцією в існуючу систему не виникло. Робота насосів стала значно ефективнішою.
Василь
монтував цей частотник на систему витяжної вентиляції в цеху. клеми зручні, підключати було просто. габарити норм, в шафу вліз без проблем. інструкція теж адекватна, все по справі. пуско-налагодження пройшло без затупів, все ок
Сергій П.
Поставив цей частотник для стрічкового конвеєра на своєму складі. До цього був старий, шуміло все, а зараз працює набагато тихіше і плавніше. Налаштував сам, інструкція зрозуміла. Річ стоїть своїх грошей, видно, що якісно зроблено. Дуже задоволений першим враженням, сподіваюсь, прослужить довго.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SV040IG5A-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |