SV022IG5A-4 Частотний перетворювач iG5A 2.2кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | LS |
| Серія | iG5A |
| SKU | SV022IG5A-4 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 6 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Виносний термінал керування | - |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 8 |
| Число/тип аналогових входів | 2 (1: 0-10V; 1: 0(4)-20mA) |
Документація. Частотний перетворювач iG5A 2.2кВт 3-ф/380 ( SV022IG5A-4 )
Відгуки про товар
3Інж. Сергій Д.
Використовуємо цей ПЧ для модернізації старого токарного верстата. Основна мета була досягти точного керування швидкістю шпинделя та інтегрувати його з існуючою системою керування. Можливість налаштування параметрів через Modbus RTU спростила підключення до нашого ПЛК. Функціонал PID-регулятора допомагає підтримувати стабільні оберти навіть під змінним навантаженням. Інтерфейс меню інтуїтивно зрозумілий для досвідченого користувача, а документація містить всі необхідні деталі для глибокого налаштування. Надійність роботи вже підтверджена кількома тижнями інтенсивної експлуатації.
Андрій (монтажник)
монтував цей частотник на насосну станцію в невеликому цеху. клеми зручні, місця займає не багато. інструкція норм. по пуско-наладці питань не виникло, все пішло з першого разу. працює стабільно, але бачив і компактніші моделі. в цілому 4 зірки, норм апарат
Олег К.
Купили цей частотник для конвеєра на нашому складі. Налаштували швидко, дуже просто все зрозуміло. Одразу помітили як плавно почала працювати стрічка. Економія електроенергії теж приємний бонус. Задоволений покупкою.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SV022IG5A-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |