ESV751N02YXB Частотний перетворювач ESV vector 0.7кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Lenze |
| Серія | ESV vector |
| SKU | ESV751N02YXB |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 4.2 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ESV vector 0.7кВт 1-ф/220 ( ESV751N02YXB )
Відгуки про товар
2Андрій П.
Давно хотів підключити свій маленький трифазний двигун на 0.7кВт в майстерні, де є тільки 220В. Консультант порекомендував цей частотник Lenze. Спочатку думав, що буде складно, але все норм. Двигун працює плавно, без ривків, і не гуде як раніше. Якість відчувається, Lenze надійний, як казали. Тепер верстат працює як треба )
Олег В.
Взяли цей Lenze ESV vector 0.7кВт для модернізації невеликого вентилятора в цеху. Потрібно було заживити трифазний двигун від однофазної мережі 220В. З цим частотником проблем взагалі не виникло. Наявність вбудованого ЕМС-фільтра — це плюс, не треба окремо ставити. Подобається, що тут є і скалярний, і векторний режими без датчика, плюс ПІД-регулятор, для наших задач цього вистачає з головою. Lenze завжди був стабільним, ця модель не підвела.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ESV751N02YXB ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |