ESV552N04TXB Частотний перетворювач ESV vector 5.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Lenze |
| Серія | ESV vector |
| SKU | ESV552N04TXB |
| Основна потужність | 5.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 12.6 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ESV vector 5.5кВт 3-ф/380 ( ESV552N04TXB )
Відгуки про товар
1Ігор, інженер-технолог
Для модернізації одного з конвеєрів на виробництві шукали надійний частотник на 5.5 кВт. Важливо було, щоб і з крутним моментом проблем не було, і стабільно працював. Зупинились на Lenze ESV vector, по характеристиках він якраз підходив. Потрібне було керування без енкодера, бо старий движок не мав зворотного зв'язку, а тут є вектор без PG. Працює вже кілька місяців, движок запускається плавно, без ривків, і швидкість тримає добре навіть під змінним навантаженням за рахунок ПІД-регулятора. Наявність ЕМС-фільтра теж великий плюс, не треба було додатково ставити. Якість Lenze відчувається, видно, що зроблено солідно.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ESV552N04TXB ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |