ESMD222L4TXA Частотний перетворювач ESMD 2.2кВт 3-ф/380
sku: ESMD222L4TXA
Є в наявності
16 326 грн
Бренд: Lenze
Серія: ESMD
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 5.8 A
Ступінь захисту по IP:
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Lenze |
| Серія | ESMD |
| SKU | ESMD222L4TXA |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 5.8 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ESMD 2.2кВт 3-ф/380 ( ESMD222L4TXA )
Відгуки про товар
2
�
Ігор Н.
Купили для нашого невеликого конвеєра, бо старий пускач вже дихав на ладан. Мені важливо, щоб було просто в налаштуванні, бо я сам не електрик. Цей частотник поставили, налаштували за пару годин, і він вже місяць крутить. Поки що працює стабільно, а це головне. Ціна теж не кусається. Одну зірку зняв, бо хотілося б ще більш інтуїтивного інтерфейсу, але загалом норм
�
Олег П.
Ставив цей частотник на вентиляцію в цеху. Підключення просте, клеми зручні. Запустилось одразу, інструкція зрозуміла. Все працює, як і очікувалось. Монтаж без проблем.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ESMD222L4TXA ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ESMD 2.2кВт 3-ф/380 ( ESMD222L4TXA )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ESMD222L4TXA, серії ESMD від виробника Lenze
.
Купити ESMD222L4TXA
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ESMD222L4TXA тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ESMD222L4TXA