VFD370F43A Частотний перетворювач VFD-F 37.0кВт 3-ф/380
sku: VFD370F43A
Бренд: Delta Electronics
Серія: VFD-F
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 73 A
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія VFD-F
SKU VFD370F43A
Основна потужність Частотні перетворювачі 37 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 110-130 %
Номінальний Струм 73 A
Максимальна вихідна частота 120 Гц
Ступінь захисту по IP IP20
ЕМС фільтр Немає
Висота 589 мм
Ширина 370 мм
Глибина 260 мм