VFD370B53A Частотний перетворювач VFD-B 37.0кВт 3-ф/500
sku: VFD370B53A
Бренд: Delta Electronics
Серія: VFD-B
Живлення на вході: 3-ф/500 В
Номінальний Струм: 52 A
Віддалене керування: Ні
Серія VFD-B
SKU VFD370B53A
Основна потужність Частотні перетворювачі 37 кВт
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 52 A
Максимальна вихідна частота 400 Гц
Вага 36 кг
Ступінь захисту по IP IP20
ЕМС фільтр Є
Висота 589 мм
Ширина 370 мм
Глибина 260 мм