VFD370B43A Частотний перетворювач VFD-B 37.0кВт 3-ф/380
sku: VFD370B43A
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Delta Electronics
Серія: VFD-B
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 73 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія VFD-B
SKU VFD370B43A
Основна потужність Частотні перетворювачі 37 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 73 A
Максимальна вихідна частота 400 Гц
Вага 36 кг
Ступінь захисту по IP IP20
ЕМС фільтр Є
Висота 589 мм
Ширина 370 мм
Глибина 260 мм