VFD300B53A Частотний перетворювач VFD-B 30.0кВт 3-ф/500
sku: VFD300B53A
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Delta Electronics
Серія: VFD-B
Живлення на вході: 3-ф/500 В
Номінальний Струм: 41 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Delta Electronics |
| Серія | VFD-B |
| SKU | VFD300B53A |
| Основна потужність | 30.0 кВт |
| Живлення на вході | 3-ф/500 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3-ф/500 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 41 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 36 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 589 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Тормозний модуль | VFDB4030 |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач VFD-B 30.0кВт 3-ф/500 ( VFD300B53A )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ VFD300B53A ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | FC-101 | GD27 | FR-F | Altivar 610 | SI23 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 61 | 60 | 62 | 0 | 60 |
| Ступінь захисту по IP | IP | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач VFD-B 30.0кВт 3-ф/500 ( VFD300B53A )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для VFD300B53A, серії VFD-B від виробника Delta Electronics
.
Купити VFD300B53A
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
VFD300B53A тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
VFD300B53A