132L6115 Частотний перетворювач ic2 2.2кВт 1-ф/220
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | ic2 |
| SKU | 132L6115 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 1x220 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 9.6 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 14.0 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 242 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
Документація. Частотний перетворювач ic2 2.2кВт 1-ф/220 ( 132L6115 )
Відгуки про товар
1Ігор, Електрик
Ставили цей частотник Danfoss ic2 2.2кВт для вентиляції на невеликому об'єкті. головне було, що є 1-фазний вхід, а видає він три фази, для нашого движка саме те. Досить компактний, в шафу вліз без проблем, розміри 230х410х242 мм норм. Подобається, що тут вже є вбудований ЕМС фільтр, не треба городить окремо. Ще приємно здивував вбудований модуль гальмування, це плюс для деяких задач. А так, Danfoss завжди надійний, працює стабільно, без зайвих питань. Підключив, налаштував базові параметри по U/f, і все поїхало. до речі, є ще й вбудований ПЛК, якщо треба якусь просту логіку зашити, дуже зручно)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 132L6115 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 | AC01 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |