131N0206 Частотний перетворювач FC-101 37.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | FC-101 |
| SKU | 131N0206 |
| SKU2 | FC-101P37KT4E5AH3XAXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основна потужність | 37.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 73 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FC-101 37.0кВт 3-ф/380 ( 131N0206 )
Відгуки про товар
2Катерина П.
Купили цей перетворювач Danfoss для насосної станції на виробництві. Шукали щось надійне, бо попередній часто горів. Менеджер chastotnik.ua порекомендував цю модель FC-101. Хоч я і не дуже розбираюсь в цих всіх кВт і А, головне що тепер насос працює як годинник. Ніколи не думала, що така штука може так сильно покращити роботу обладнання. Все ок, головне, що тепер без простоїв)
Олег М.
Поставили цей частотник Danfoss FC-101 на потужний вентилятор у цеху. Треба було 37 кВт, 380 В - цей підійшов ідеально. Дуже порадувало векторне керування, движок тепер працює плавно, без ривків, особливо при запуску. ЕМС фільтр вже вбудований, що зручно, не треба окремо замовляти. З Danfoss завжди впевнений в надійності, це не китайський ноунейм. Зрозумілий в налаштуванні для спеціаліста, все як треба.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131N0206 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |