131N0202 Частотний перетворювач FC-101 30.0кВт 3-ф/380
sku: 131N0202
Є в наявності
179 445 грн
Бренд: Danfoss
Серія: FC-101
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 61 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | FC-101 |
| SKU | 131N0202 |
| SKU2 | FC-101P30KT4E5AH3XAXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основна потужність | 30.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 61 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FC-101 30.0кВт 3-ф/380 ( 131N0202 )
Відгуки про товар
1
�
Олег К.
Брали цей частотник Danfoss FC-101 на 30 кВт для нашої вентиляційної установки. Працює стабільно, як і очікувалось від Danfoss. Встановлення пройшло без питань, вбудований ЕМС-фільтр був доречний. Налаштовували векторний режим, все добре. Потужність видає повну, двигун працює рівно, без зайвих вібрацій. Для такого обладнання це саме те, що потрібно.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131N0202 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач FC-101 30.0кВт 3-ф/380 ( 131N0202 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 131N0202, серії FC-101 від виробника Danfoss
.
Купити 131N0202
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
131N0202 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
131N0202