131N0179 Частотний перетворювач FC-101 1.5кВт 3-ф/380
sku: 131N0179
Є в наявності
46 280 грн
Бренд: Danfoss
Серія: FC-101
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 3.7 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | FC-101 |
| SKU | 131N0179 |
| SKU2 | FC-101P1K5T4E5AH2XAXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 3.7 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FC-101 1.5кВт 3-ф/380 ( 131N0179 )
Відгуки про товар
1
�
Олександр К.
Брав цей Danfoss FC-101 на 1.5 кВт для оновлення системи вентиляції в цеху. Працює від трифазної мережі 380В, що для нас стандарт. Подобається, що тут вже є вбудований ЕМС-фільтр, не треба докуповувати окремо. Запустили його на скалярному керуванні, але й векторне без енкодера тут є. Двигун тепер працює рівніше, без ривків, плюс можна точно контролювати оберти. Сам частотник зроблений добротно, IP захист присутній. Для Danfoss це взагалі не дивно, вони завжди тримають марку. Задоволений.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131N0179 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач FC-101 1.5кВт 3-ф/380 ( 131N0179 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 131N0179, серії FC-101 від виробника Danfoss
.
Купити 131N0179
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
131N0179 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
131N0179