131L9881 Частотний перетворювач FC-101 37.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | FC-101 |
| SKU | 131L9881 |
| SKU2 | FC-101P37KT4E20H2XXXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX |
| Основна потужність | 37.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 73 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач FC-101 37.0кВт 3-ф/380 ( 131L9881 )
Відгуки про товар
2Ігор, керівник виробництва
Замовляли FC-101, 37 кВт для нашого цеху. Треба було замінити старий перетворювач. Обрали Danfoss, бо бренд перевірений і по ціні адекватний за таку потужність. З установкою проблем не було, наші електрики швидко впорались. Працює стабільно, двигун пускає плавно, без ривків. Доставили оперативно)
Олег, інженер КВПіА
Був потрібен Danfoss FC-101 на 37 кВт. Встановили цей частотник на вентиляційну систему, що працює від 3-фазної мережі 380В. Що сказати, Danfoss є Danfoss — працює як годинник. Має вбудований ЕМС-фільтр, не довелось окремо докуповувати. Керування векторне, що дає гнучкість в налаштуваннях двигуна. Апарат відповідає заявленим характеристикам, дуже надійний.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131L9881 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |