131B8907 Частотний перетворювач VLT FC202 AQUA 2.2кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | VLT FC202 AQUA |
| SKU | 131B8907 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 5.6 A |
| Максимальна вихідна частота | 1000 Гц |
| Вага | 4.9 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 246 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач VLT FC202 AQUA 2.2кВт 3-ф/380 ( 131B8907 )
Відгуки про товар
2Олексій Іванович
Брав цей перетворювач для насоса на своє виробництво. Раніше насос включався різко, були гідроудари, і електрика скакала. З цим Данфосом проблема зникла. Тепер движок запускається плавно, без ривків, і напруга в мережі тримається нормально. Кажуть, що ще й електроенергію економить, але поки не рахував. працює тихенько) Задоволений, що вибрав його, хоч і дорожчий за деякі аналоги.
Андрій Семененко
Поставили цей частотник Danfoss VLT FC202 AQUA на насосну станцію, замість старого. На 2.2кВт модель. Що скажу – працює як годинник. Особливо порадував вбудований ПІД-регулятор, для підтримки тиску в системі те, що треба. Зручно, що є вбудований гальмівний модуль, не треба нічого додатково докупати. Інтегрували його в нашу SCADA через RS485 без проблем. Функціонал для водяних систем дуже продуманий, недарма він AQUA серії. Стабільна робота, немає ніяких перепадів, насос тепер запускається дуже плавно.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131B8907 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |