131B0088 Частотний перетворювач VLT FC302 2.2кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Danfoss |
| Серія | VLT FC302 |
| SKU | 131B0088 |
| Основна потужність | 2.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 5.6 A |
| ЕМС фільтр | Є |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач VLT FC302 2.2кВт 3-ф/380 ( 131B0088 )
Відгуки про товар
2Юлія С.
Замовляли для підприємства перетворювач Danfoss FC302, 2.2 кВт. Ця модель у нас вже не нова, надійні машини, працюють без питань. З chastotnik.ua працюємо не перший рік, завжди все оперативно. Менеджери швидко проконсультували, виставили рахунок. Доставка Новою Поштою, документи в повному порядку. Гарна співпраця )))
Олег П.
Взяли цей частотник Danfoss FC302 на об'єкт для керування вентилятором в системі вентиляції. Потужність 2.2кВт, 380В. Що можу сказати, Danfoss тримає марку. Вже не перший раз їх ставлю, проблем не виникало. Тут є ПІД-регулятор, це зручно для підтримки заданого тиску. Векторне керування без енкодера теж виручає, двигун працює стабільно навіть на низьких обертах. Вбудований ЕМС фільтр - окремий плюс, не треба заморочуватись з додатковим обладнанням. Досить компактний. Для наших задач норм
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 131B0088 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Серія | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |