SP4402 Частотний перетворювач UNIDRIVE SP 37.0кВт 3-ф/380
sku: SP4402
Є в наявності
229 797 грн
Бренд: Control Techniques
Серія: UNIDRIVE SP
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 74 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Control Techniques |
| Серія | UNIDRIVE SP |
| SKU | SP4402 |
| Основна потужність | 37.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 74 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач UNIDRIVE SP 37.0кВт 3-ф/380 ( SP4402 )
Відгуки про товар
1
�
Іван П. (Інженер)
ставили цей частотник Control Techniques Unidrive SP на великий насос для циркуляції. мотор на 37 кВт, тож треба було щось надійне. векторний контроль без енкодера показав себе дуже добре, обороти тримає чітко. ПІД-регулятор дозволяє точно витримувати задані параметри процесу, це реально спрощує життя. нормальна промислова машина.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SP4402 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач UNIDRIVE SP 37.0кВт 3-ф/380 ( SP4402 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для SP4402, серії Unidrive SP від виробника Control Techniques
.
Купити SP4402
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
SP4402 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
SP4402