SP4401 Частотний перетворювач UNIDRIVE SP 30.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Control Techniques |
| Серія | UNIDRIVE SP |
| SKU | SP4401 |
| Основна потужність | 30.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 60 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач UNIDRIVE SP 30.0кВт 3-ф/380 ( SP4401 )
Відгуки про товар
2Ігор Б.
замовляли собі на виробництво частотник Control Techniques Unidrive SP, 30кВт. Треба було замінити старий, який вже своє відпрацював. Цей прийшов швидко. Встановили, підключили на 380В. Пускає двигун плавно, без ривків, номінальний струм 60А тримає. З ПІД-регулятором розібрались швидко, налаштування не зайняло багато часу, хоча і потужність 30 кВт. Control Techniques вони надійні, знаємо. Добре, що є векторне керування без датчика. Все норм
Олексій В.
Взяли цей частотник Control Techniques Unidrive SP на 30 кВт для нашої лінії. Що сказати, апарат серйозний. Живлення 3x380В, номінальний струм 60А, момент до 150%. Наявність векторного керування без датчика і ПІД-регулятора дозволяє дуже гнучко налаштовувати роботу двигуна. IP20, як і очікувалося для встановлення в шафу. Для складних застосувань, де потрібна висока точність і стабільність, Control Techniques завжди себе показує. Працює як годинник.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ SP4401 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |