R912007198 Частотний перетворювач VFC 5610 160.0кВт 3-ф/380
sku: R912007198
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: Bosch Rexroth
Серія: VFC 5610
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 351 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | VFC 5610 |
| SKU | R912007198 |
| SKU2 | VFC5610-160K-3Р4-MNA-7P |
| Основна потужність | 160.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 351 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 108 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Висота | 1030 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Тормозний модуль | Опція |
| Вбудований ПЛК | Нет |
| Вбудований ПІД | ПІД |
| Скалярний режим керування | Є |
Документація. Частотний перетворювач VFC 5610 160.0кВт 3-ф/380 ( R912007198 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_5610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth5610.pdf (1.17 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC_5610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
EFC_5610_manual_en.pdf (10.37 MB)
-
vfc5610_instructionmanuale_ru_v03.pdf (10.10 MB)
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912007198 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач VFC 5610 160.0кВт 3-ф/380 ( R912007198 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для R912007198, серії VFC 5610 від виробника Bosch Rexroth
.
Купити R912007198
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
R912007198 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
R912007198