R912005968 Частотний перетворювач VFC 5610 37.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | VFC 5610 |
| SKU | R912005968 |
| Основна потужність | 37.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 73.7 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 28 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 272 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач VFC 5610 37.0кВт 3-ф/380 ( R912005968 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_5610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth5610.pdf (1.17 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC_5610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
EFC_5610_manual_en.pdf (10.37 MB)
-
vfc5610_instructionmanuale_ru_v03.pdf (10.10 MB)
Відгуки про товар
3Андрій Мельник
Для модернізації токарного верстата з ЧПУ потрібно було щось надійне і з хорошими можливостями інтеграції. Зупинилися на Schneider Electric Altivar. Хоч ціна і вища, але за якість треба платити. Легко інтегрувався в існуючу систему керування. Налаштування PID-регулятора не викликало проблем, добилися дуже точної підтримки обертів шпинделя, що критично для обробки певних металів. Протокол Modbus RTU працює без збоїв, усі параметри моніторяться через центральний ПЛК. Дуже хороший вибір для промислового застосування, де стабільність і точність на першому місці.
Сергій Петров
ставили цей частотник на насосну станцію в гаражному кооперативі. модель норм, габарити компактні, помістився в шафу без проблем. клеми підключення зручні. єдине, інструкція могла б бути трохи зрозумілішою для новачків, але ми вже не перший раз ставимо. запрацювало одразу, нарікань на роботу насоса немає, тиск тримає стабільно) по ціні/якості ок, 3.7кВт
Олег Коваль
Вирішив поставити частотник Veichi на наш конвеєр. Довго вибирав, щоб і не дорого, і працювало надійно. Ця модель виявилася якраз те, що треба. Налаштував сам по інструкції, зайняло трохи часу. Тепер стрічка плавно запускається, зупиняється. Дуже задоволений, економить електрику і навантаження на двигун менше. Рекомендую.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005968 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |