R912005712 Частотний перетворювач EFC 3610 18.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | EFC 3610 |
| SKU | R912005712 |
| Основна потужність | 18.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 39.2 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 10 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Векторний режим керування з енкодером | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
Документація. Частотний перетворювач EFC 3610 18.5кВт 3-ф/380 ( R912005712 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_3610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
about_Rextrot.pdf (5.42 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
EFC_3610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC3610_manual_en.pdf (10.37 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
Catalog_EFC_3610_RU.pdf (1.88 MB)
Відгуки про товар
2Сергій К.
замовляв цей перетворювач частоти Бош Рексрот 18.5кВт для своєї невеличкої пилорами. До цього стояв старий пускач, двигун рвав з місця. Тепер пуск плавний, ніяких ривків. Порадувало, що в ньому вже є ЕМС фільтр, сусідня техніка не фонить. Вбудований потенціометр дуже зручний, можна відразу швидкість регулювати без зайвих заморочок. Консультанти в магазині все пояснили, допомогли підібрати. Єдине, що ціна, звісно, не найдешевша, але за німецьку якість, думаю, воно того варте) сподіваюсь, прослужить довго
Олег Іванович
Брали цей частотник Bosch Rexroth EFC 3610 на виробництво для міксера 18.5 кВт. Що тут скажеш – німецька якість, як завжди, на висоті. Сподобалось, що має вбудований гальмівний модуль, не треба нічого додатково докуповувати. З ПИД-регулятором теж працювати зручно. Підключили по Modbus RTU до нашого ПЛК без проблем, протоколи всі є. 5 дискретних входів та 2 аналогових вистачило з головою. Знімна панель керування – це плюс, можна зручно налаштовувати. Трохи засмутило, що векторного керування без енкодера немає, але для наших задач скалярного вистачає, 400 Гц теж норм. Вага 10кг для такої потужності – стандарт. Взагалі, надійний апарат, відчувається, що зроблений на совість.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005712 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |