R912005391 Частотний перетворювач VFC 5610 2.2кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: R912005391
Бренд: Bosch Rexroth
Серія: VFC 5610
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 5.1 A
  • Відгуки (3)
Серія VFC 5610
SKU R912005391
Основна потужність Частотні перетворювачі 2.2 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 5.1 A
ЕМС фільтр Немає
Висота 231 мм
Ширина 120 мм
Глибина 175 мм