R912005380 Частотний перетворювач VFC 3610 2.2кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: R912005380
Клікніть для збільшення
Bosch Rexroth
Є в наявності
Бренд: Bosch Rexroth
Серія: VFC 3610
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 5.1 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Так
  • Документація
  • Відгуки (5)
Серія VFC 3610
SKU R912005380
Основна потужність Частотні перетворювачі 2.2 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 5.1 A
Максимальна вихідна частота 400 Гц
Вага 3 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Немає
Висота 231 мм
Ширина 120 мм
Глибина 175 мм