R912005379 Частотний перетворювач VFC 3610 1.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | VFC 3610 |
| SKU | R912005379 |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 3.7 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Висота | 231 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
Документація. Частотний перетворювач VFC 3610 1.5кВт 3-ф/380 ( R912005379 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_3610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth3610.pdf (1.17 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
EFC_3610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
vfc3610_instructionmanuale_ru_v03.pdf (10.10 MB)
-
EFC3610_manual_en.pdf (10.37 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
Відгуки про товар
3Сергій П.
Veichi VC200 2.2кВт для нашої насосної станції – відмінне рішення. Легко інтегрувався в існуючу систему, Modbus працює без збоїв. Надійність схемотехніки на висоті. Співвідношення ціна/якість дуже радує.
Олександр К.
Ставив Veichi VC200 на витяжку в цеху, 2.2кВт, 1 фаза. Клеми зручні, все підключив норм. Корпус невеликий, в шафу вліз без проблем. Запускається швидко, налаштування стандартні. Інструкція досить зрозуміла. Єдине, що здивувало, це не всі функції одразу очевидні. Але в цілому, для таких грошей – дуже достойно.
Ігор
Брав частотник Veichi VC200 2.2кВт для змішувача на виробництво. Встановив сам за пару годин, інструкція зрозуміла. Працює тихо, оберти регулює плавно. Для мого цеху саме те, що треба.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005379 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |