R912005333 Частотний перетворювач Rexroth Fv 4.0кВт 3-ф/380
sku: R912005333
Є в наявності
35 124 грн
Бренд: Bosch Rexroth
Серія: Rexroth Fv
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 10 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 1
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | Rexroth Fv |
| SKU | R912005333 |
| Основна потужність | 4.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 10 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Векторний режим керування з енкодером | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
Документація. Частотний перетворювач Rexroth Fv 4.0кВт 3-ф/380 ( R912005333 )
Відгуки про товар
1
�
Олексій М.
Ставили цей частотник Bosch Rexroth Fv на насосну станцію, що на виробництві. Сам ПЧ на 4 кВт, тягне добре. По підключенню все зрозуміло, клеми зручні. Що порадувало – це вбудований гальмівний модуль, не довелося окремо докупляти. Налаштували швидко, контролер має ПІД-регулятор, для підтримки тиску якраз те, що треба. По роботі тиждень – поки все стабільно. Хоч і дорожчий за китайців, але це ж німці, якість відчувається. Ще й Modbus RTU є, в нашу систему зайшов без проблем
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912005333 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач Rexroth Fv 4.0кВт 3-ф/380 ( R912005333 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для R912005333, серії Rexroth Fv від виробника Bosch Rexroth
.
Купити R912005333
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
R912005333 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
R912005333