R912003766 Частотний перетворювач EFC 3600 4.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (3)
| Бренд | Bosch Rexroth |
| Серія | EFC 3600 |
| SKU | R912003766 |
| Основна потужність | 4.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 9.5 A |
| Максимальна вихідна частота | 400 Гц |
| Вага | 3 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Опція |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Немає |
| Векторний режим керування з енкодером | Немає |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
Документація. Частотний перетворювач EFC 3600 4.0кВт 3-ф/380 ( R912003766 )
Відгуки про товар
3Іван П.
Купив на верстат, бо старий движок вже не тягнув як треба. З цим частотником тепер все інакше, працює плавненько. Не треба було довго розбиратися, як його підключити, все доступно. Важливо, що верстат тепер не просто працює, а видає якіснішу продукцію.
Андрій О.
Цей частотник взяли для екструдера, щоб отримати точніше керування. З регулюванням швидкості він дає хороший результат. Налаштовував недовго, інтерфейс в принципі інтуїтивний. До нашого ПЛК підключився без танців з бубном, бо підтримує основні протоколи. Хоча поглиблена документація могла б бути повнішою, свою задачу виконує чітко. Четвірка за неідеальну документацію.
Дмитро М.
монтував цю модель на зернову сушарку. Місця зайняв небагато, клеми зрозумілі. По інструкції все просто. Включили, налаштували, працює собі гарно)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ R912003766 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |