22BD4P0N104 Частотний перетворювач PowerFlex 40 1.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Allen Bradley |
| Серія | PowerFlex 40 |
| SKU | 22BD4P0N104 |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 4 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач PowerFlex 40 1.5кВт 3-ф/380 ( 22BD4P0N104 )
Відгуки про товар
1Олександр К.
Взяли цей частотник Allen Bradley PowerFlex 40 на 1.5 кВт для невеликого конвеєра в цеху. Працює від трифазної мережі 380В, що було критично для нас. Струм 4А, нам вистачає з головою. Подобається, що є векторне керування без енкодера – це дає хорошу точність, особливо на малих обертах движка. ПІД-регулятор теж виручає, коли треба підтримувати стабільний процес. Зрозуміло, що IP20, тому ставити треба тільки в шафу, але це для промисловості стандарт. Фільтр ЕМС вбудований відсутній, але це не проблема, якщо шафа добре екранована. Апарат надійний, від АВ інакшого й не очікували)
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 22BD4P0N104 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |