20F11NC8P7JA0NNNNN Частотний перетворювач PowerFlex 753 4.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Allen Bradley |
| Серія | PowerFlex 753 |
| SKU | 20F11NC8P7JA0NNNNN |
| Основна потужність | 4.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 8.7 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач PowerFlex 753 4.0кВт 3-ф/380 ( 20F11NC8P7JA0NNNNN )
Відгуки про товар
2Сергій Л.
Ставили PowerFlex 753, 4кВт, на вентиляцію. 380В, 3 фази. Монтаж стандартний, місця зайняв не багато. Налаштування не складне, покрутив там трохи, запустив. Що мені подобається в Allen Bradley, так це те що воно просто робить свою справу. Хоч ціна і кусається, але воно того варте. тепер світло не моргає при пуску)
Олег К.
Давно працюємо з Allen Bradley, і PowerFlex 753 на 4 кВт мене знову не підвів. Стояла задача модернізації конвеєрної лінії з серйозними перепадами навантаження. Цей частотник чудово справився завдяки векторному керуванню, що дає дуже точний контроль швидкості движка. ПІД-регулятор також дозволив гнучко налаштувати процес, без лишніх коливань. Інтеграція з нашим ПЛК пройшла гладко, все працює як годинник. Це дійсно надійне промислове обладнання.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 20F11NC8P7JA0NNNNN ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |