20F11NC3P5JA0NNNNN Частотний перетворювач PowerFlex 753 1.5кВт 3-ф/380
sku: 20F11NC3P5JA0NNNNN
Є в наявності
57 389 грн
Бренд: Allen Bradley
Серія: PowerFlex 753
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 3.5 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Allen Bradley |
| Серія | PowerFlex 753 |
| SKU | 20F11NC3P5JA0NNNNN |
| Основна потужність | 1.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 3.5 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач PowerFlex 753 1.5кВт 3-ф/380 ( 20F11NC3P5JA0NNNNN )
Відгуки про товар
1
�
Сергій М.
Поставили цей частотник PowerFlex 753 на невеликий конвеєр в цеху. 1.5кВт, три фази, все як треба. Завжди довіряв Allen Bradley за їхню надійність, і цей раз не виняток. Векторне керування дозволяє чітко тримати швидкість, а ПІД-регулятор гарно відпрацьовує коливання навантаження. Збірка якісна, корпус міцний. З налаштуванням розібрався досить швидко, хоч це і не найпростіший ПЧ. Для промислового використання саме те.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 20F11NC3P5JA0NNNNN ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач PowerFlex 753 1.5кВт 3-ф/380 ( 20F11NC3P5JA0NNNNN )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 20F11NC3P5JA0NNNNN, серії PowerFlex 753 від виробника Allen Bradley
.
Купити 20F11NC3P5JA0NNNNN
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
20F11NC3P5JA0NNNNN тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
20F11NC3P5JA0NNNNN