20F11NC037JA0NNNNN Частотний перетворювач PowerFlex 753 18.5кВт 3-ф/380
sku: 20F11NC037JA0NNNNN
Є в наявності
146 530 грн
Бренд: Allen Bradley
Серія: PowerFlex 753
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 37 A
Ступінь захисту по IP: 20
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | Allen Bradley |
| Серія | PowerFlex 753 |
| SKU | 20F11NC037JA0NNNNN |
| Основна потужність | 18.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 37 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач PowerFlex 753 18.5кВт 3-ф/380 ( 20F11NC037JA0NNNNN )
Відгуки про товар
1
�
Олексій В.
Нарешті добралися руки написати про цей частотник. Взяли Allen Bradley PowerFlex 753 на 18.5 кВт для нашого конвеєра, де потрібна стабільна робота. Зразу видно, що це не бюджетний варіант. Векторне керування тут просто супер, движок працює рівно, без ривків, навіть при пуску з великим навантаженням. Перевантажувальна здатність до 130% дуже рятує, коли є пікові навантаження. ПІД-регулятор налаштували досить швидко, тримає параметри чітко. Звичайно, це не дешево, але за таку надійність і функціонал Allen Bradley платиш не дарма. Думаю, прослужить довго.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 20F11NC037JA0NNNNN ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач PowerFlex 753 18.5кВт 3-ф/380 ( 20F11NC037JA0NNNNN )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для 20F11NC037JA0NNNNN, серії PowerFlex 753 від виробника Allen Bradley
.
Купити 20F11NC037JA0NNNNN
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
20F11NC037JA0NNNNN тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
20F11NC037JA0NNNNN