20F11NC015JA0NNNNN Частотний перетворювач PowerFlex 753 7.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | Allen Bradley |
| Серія | PowerFlex 753 |
| SKU | 20F11NC015JA0NNNNN |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Номінальний Струм | 15.4 A |
| Ступінь захисту по IP | IP20 |
| ЕМС фільтр | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Немає |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Немає |
| Максимальна кількість фіксованих швидкостей | 0 |
| Число дискретних входів | 0 |
| Кількість дискретних (транзисторних) виходів | 0 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач PowerFlex 753 7.5кВт 3-ф/380 ( 20F11NC015JA0NNNNN )
Відгуки про товар
2Ірина С. (ТОВ "ПромЕнерго")
Замовляли цей частотник Allen Bradley PowerFlex 753 для заміни старого обладнання. З магазином Chastotnik.ua працюємо не вперше, завжди радує оперативність. Менеджери допомогли з підбором, швидко виставили рахунок. Документи всі були в порядку, доставка Новою Поштою теж без затримок. Сам привід, як і очікувалось від цього бренду, високої якості. Трохи дорожче, ніж аналоги, але для промисловості це виправдано.
Олег К.
Поставили PowerFlex 753 на 7.5кВт для керування насосом в системі водопостачання. Оскільки це Allen Bradley, то якість тут без питань. Для нас важливо було, щоб він мав векторне керування без енкодера, і цей частотник справляється. ПІД-регулятор працює стабільно, тримає тиск як треба. З інтеграцією в нашу SCADA теж проблем не було, все підключили швидко. Загалом, надійний робочий варіант.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ 20F11NC015JA0NNNNN ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |