irb-360 Промисловий робот ABB: IRB 360
sku: irb-360
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: ABB
Серія:
Тип робота: 4-осьовий
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Відгуки (0)
| Бренд | ABB |
| sku | irb-360 |
| Корисне навантаження | 5kg |
| Стабільність повторюваності позиціонування | ±0.06mm |
| Вага | 54kg |
| Радіус | 901mm |
| Тип робота | 4-осьовий |
| Кількість керованих осей | 4 |
| Монтаж | Стена, Пол, Потолок, Под углом |
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
На цій сторінці інформація про
Промисловий робот ABB: IRB 360 ( irb-360 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для irb-360, серії від виробника ABB
.
Купити irb360
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
irb-360 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
irb-360