ACS880-01-169A-3 Частотний перетворювач ACS880 90.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: ACS880-01-169A-3
Серія: ACS880
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 169 A
  • Документація
  • Відгуки (2)
Серія ACS880
SKU ACS880-01-169A-3
Основна потужність 90.0 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 169 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 50 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 935 мм
Ширина 630 мм
Глибина 350 мм