ACS880-01-105A-3 Частотний перетворювач ACS880 55.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: ACS880-01-105A-3
Серія: ACS880
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 105 A
  • Документація
  • Відгуки (2)
Серія ACS880
SKU ACS880-01-105A-3
Основна потужність Частотні перетворювачі 55 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 105 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 40 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 777 мм
Ширина 572 мм
Глибина 335 мм