ACS880-01-084A-5 Частотний перетворювач ACS880 55.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-084A-5 |
| Основна потужність | 55.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 84 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 40 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 777 мм |
| Ширина | 572 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS880 55.0кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-084A-5 )
Відгуки про товар
1Олексій Власенко
Я, як інженер-промисловець, вже багато років працюю з різним обладнанням, тому до вибору частотників ставлюся дуже прискіпливо. Цей ABB ACS880 на 55 кВт брав на модернізацію потужного компресора, де потрібен був дійсно стабільний і точний контроль. Що можу сказати – АВВ тримає марку. Зразу видно, що це серйозний апарат, не якийсь там бюджетний варіант. 40 кг ваги вже говорять про міцну начинку. Монтаж, звісно, не для "чайників", але якщо є досвід – все норм. По функціоналу – ПЧ справляється відмінно. Векторне керування без датчика забезпечує плавний пуск і зупинку, що для компресора критично, бо зменшує навантаження на механіку. ПІД-регулятор налаштували досить швидко, тримає тиск як треба. Вбудований модуль гальмування теж плюс, не треба докуповувати окремо. Щодо зв'язку, то наявність Modbus TCP і Profibus дозволила без проблем інтегрувати його в нашу АСУТП. Це важливо для віддаленого моніторингу та керування. Фільтр ЕМС вбудований, що теж економить час і місце в шафі. В цілому, це надійний "робочий кінь" для складних задач. Так, не найдешевший варіант, але ж це АВВ, за їхню якість і функціонал варто платити. Вважаю, що він відпрацює свої гроші на всі сто.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS880-01-084A-5 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |