ACS880-01-070A-5 Частотний перетворювач ACS880 45.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: ACS880-01-070A-5
Серія: ACS880
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 70 A
  • Документація
  • Відгуки (1)
Серія ACS880
SKU ACS880-01-070A-5
Основна потужність Частотні перетворювачі 45 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 70 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 23 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 728 мм
Ширина 203 мм
Глибина 274 мм
Тормозний модуль Є
Вбудований ПЛК Немає
Вбудований ПІД ПИД
Скалярний режим керування Є
Векторний режим керування без енкодера Є
Документація. Частотний перетворювач ACS880 45.0кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-070A-5 )
Відгуки про товар
1
Володимир, головний інженер
Працюємо з цими частотниками вже не перший рік, а саме ACS880 серія від ABB — це прям топ. Для нашого насосного агрегату на 45кВт (якраз під цей 070A-5) взяли, бо старий ПЧ вже не витягував. Тут тобі і векторне керування, і ПІД-регулятор — двигун тепер працює як годинник, без зайвих ривків, а це важливо для ресурсу насоса. По входах/виходах теж все норм: два аналогових входи 0-10В/4-20мА, два аналогових виходи, три релейних. Підключили його до нашої АСУ ТП через Modbus TCP без проблем, дуже гнучко все налаштовується. Вага 23кг відчутна, але для 45кВт це очікувано, розміри теж адекватні для монтажу в шафі. ЄМС-фільтр вбудований — це великий плюс, бо не треба докуповувати і місце шукати. Та і в цілому, АББ є АББ, по якості питань ніколи не виникає. Дорого, звісно, але воно того варте для критичних процесів, де надійність понад усе.