ACS880-01-05A8-5 Частотний перетворювач ACS880 3.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-05A8-5 |
| Основна потужність | 3.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 5,8 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 6 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 405 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 226 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS880 3.0кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-05A8-5 )
Відгуки про товар
2Олег С.
для модернізації невеликого цеху шукали надійний перетворювач. Консультанти chastotnik.ua порадили ABB ACS880 на 3кВт. Спочатку ціна здалась високою, але вони пояснили переваги. Дійсно, обладнання працює бездоганно, це ж ABB. Пуск і зупинка двигуна дуже плавні, що важливо для нашої продукції. Окремо хочу відзначити сервіс магазину – швидко відвантажили, всі документи були в порядку. Маємо гарантію 24 місяці. Поки що все супер, дуже задоволені вибором.
Дмитро К.
Ставили цей частотник ABB ACS880 на нашу лінію фасування. Потужності 3кВт вистачає з головою. Відразу сподобався вбудований ЕМС-фільтр – не треба заморочуватись з додатковими компонентами. ПІД-регулятор працює дуже точно, для нашого конвеєра це критично. Підключили його по Modbus TCP, все запрацювало одразу, без проблем. Габарити теж адекватні для шафи, при вазі 6 кг він досить компактний. Якість ABB, як завжди, на висоті, відчувається надійність в кожній деталі. Вбудований гальмівний модуль виручив, коли треба було швидко зупинити двигун.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS880-01-05A8-5 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |