ACS880-01-045A-3 Частотний перетворювач ACS880 22.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: ACS880-01-045A-3
Клікніть для збільшення
ABB
Є в наявності
Бренд: ABB
Серія: ACS880
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 45 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Так
  • Документація
  • Відгуки (1)
Серія ACS880
SKU ACS880-01-045A-3
Основна потужність Частотні перетворювачі 22 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 45 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 15 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 570 мм
Ширина 203 мм
Глибина 261 мм