ACS880-01-02A4-3 Частотний перетворювач ACS880 0.7кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (1)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-02A4-3 |
| Основна потужність | 0.7 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 2,4 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 6 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 405 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 226 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS880 0.7кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-02A4-3 )
Відгуки про товар
1Олексій В.
Поставили ABB ACS880-01-02A4-3 на невеликий конвеєр у цеху. Треба було забезпечити дуже точну підтримку швидкості, щоб не було ривків при завантаженні. 0.7кВт потужності вистачає з головою для нашого двигуна, а трифазне підключення 380В — стандарт для нас. Сам частотник зроблений солідно, одразу видно, що це промислова серія. Сподобалось, що векторне керування працює бездоганно, чутливість класна. Наявність вбудованого гальмівного модуля – це взагалі зручно, не треба було морочитися з зовнішніми резисторами. Для інтеграції у систему АСУТП використовували Modbus TCP, все підключилось без проблем. Також PID-регулятор дає можливість тонко налаштувати процес. З іншими виробниками іноді були нюанси, а тут все інтуїтивно зрозуміло, хоч і функціонал дуже широкий. Задоволений вибором, хоч ціна і не найнижча, але якість повністю її виправдовує. АВВ є АВВ.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS880-01-02A4-3 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Живлення на вході, В | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Номінальний Струм, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |