ACS880-01-025A-3 Частотний перетворювач ACS880 11.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-025A-3 |
| Основна потужність | 11.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 25 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 10 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Глибина | 261 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS880 11.0кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-025A-3 )
Відгуки про товар
2Ірина В., відділ закупівель
Для оновлення обладнання на виробництві замовляли у Chastotnik.ua перетворювач частоти АББ ACS880. Завжди цінуємо постачальників, які швидко і чітко працюють. Тут все було як треба: оперативна консультація, швидке виставлення рахунку. Доставка Новою Поштою не забарилась, а головне – усі необхідні документи, включно з гарантією від виробника, були в наявності. Професіоналізм менеджерів допоміг вчасно запустити проект. надійні хлопці
Олег, інженер АСУТП
Взяли цей частотник ABB ACS880 на 11 кВт для насосної станції. Справжній промисловий агрегат, видно зразу – якість. Знаю, що АББ це завжди надійність, і цей перетворювач не підвів. Векторне керування без енкодера відпрацьовує супер, движок на 380В працює без нарікань. Важливо, що є вбудований гальмівний модуль, це дозволило зекономити на зовнішньому. До нашого ПЛК підключили через Modbus RTU, все одразу запрацювало. ПІД-регулятор добре тримає тиск в системі. Габарити 173х500х261 мм якраз під шафу підійшли. Задоволений, що обрали саме цю серію ACS880.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS880-01-025A-3 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |