ACS880-01-014A-5 Частотний перетворювач ACS880 7.5кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS880 |
| SKU | ACS880-01-014A-5 |
| Основна потужність | 7.5 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Кількість фаз/напруга на виході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 14 A |
| Максимальна вихідна частота | 500 Гц |
| Вага | 8 кг |
| Ступінь захисту по IP | IP21 |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Глибина | 261 мм |
| Тормозний модуль | Є |
| Вбудований ПЛК | Немає |
| Вбудований ПІД | ПИД |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
Документація. Частотний перетворювач ACS880 7.5кВт 3-ф/380 ( ACS880-01-014A-5 )
Відгуки про товар
2Вікторія Ковальчук
Для нашого підприємства замовляли перетворювач ABB ACS880-01-014A-5. Вже не вперше працюємо з chastotnik.ua. Як завжди, все оперативно: проконсультували по наявності, швидко виставили рахунок і відправили Новою Поштою. Усі необхідні документи були в комплекті. Приємно, що менеджери завжди ввічливі і допомагають з усіма питаннями.
Андрій Семенов
Беремо ABB ACS880 не перший раз, і цей 7.5 кВт частотник знову підтвердив свою репутацію. Стоїть на потужному движку для насосної станції, працює стабільно, без збоїв. Можливість підключення по Profibus для інтеграції в нашу систему АСУТП дуже виручила, та й PID-регулятор відпрацьовує на відмінно. Вбудований EMC фільтр і гальмівний модуль – це вже стандарт для такого рівня обладнання, але все ж приємно, що не треба докуповувати окремо. Якість ABB відчувається одразу, навіть при роботі з нестабільною мережею він тримається.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS880-01-014A-5 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |