ACS580-01-032A-4 Частотний перетворювач ACS580 15.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: ACS580-01-032A-4
Серія: ACS580
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 32 A
  • Документація
  • Відгуки (1)
Серія ACS580
SKU ACS580-01-032A-4
Основна потужність Частотні перетворювачі 15 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 32 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 15 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 454 мм
Ширина 203 мм
Глибина 228 мм
Векторний режим керування без енкодера Є
Документація. Частотний перетворювач ACS580 15.0кВт 3-ф/380 ( ACS580-01-032A-4 )
Відгуки про товар
1
Іван, інженер-налагоджувальник
Поставили цей частотник ABB ACS580 на подаючий насос в цеху. 15 кВт, як раз те що треба для наших задач. Знаю, що АВВ це не найдешевше, але якість тут видно одразу. Монтаж пройшов без проблем, габарити для 15кВт досить компактні, 454х203х228 мм. Вбудований ЕМС-фільтр — це великий плюс, не треба окремо нічого городить. Налаштовував через штатну панель, там все зрозуміло. Векторне керування працює відмінно, насос запускається плавно, без ривків, і підтримує тиск стабільно завдяки ПІД-регулятору. Задіяв RS485 для зв'язку з системою АСУ ТП, все без нарікань. Надійний апарат, це відчувається. Вже другий рік працює, претензій немає. )