ACS550-01-023A-4 Частотний перетворювач ACS550 11.0кВт 3-ф/380
sku: ACS550-01-023A-4
Клікніть для збільшення
ABB
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: ABB
Серія: ACS550
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 23 A
Ступінь захисту по IP: 21
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Відгуки (0)
Серія ACS550
SKU ACS550-01-023A-4
Основна потужність Частотні перетворювачі 11 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 110-130 %
Номінальний Струм 23 A
Максимальна вихідна частота 500 Гц
Вага 9 кг
Ступінь захисту по IP IP21
ЕМС фільтр Є
Висота 469 мм
Ширина 125 мм
Глибина 222 мм