ACS55-01E-01A4-1 Частотний перетворювач ACS55 0.2кВт 3-ф/220
sku: ACS55-01E-01A4-1
Ми зрадістю підбермо Вам аналог
Професійний підбір за тел. (093) 1701425
Бренд: ABB
Серія: ACS55
Живлення на вході: 3x220 В
Номінальний Струм: 1.4 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): 0
Віддалене керування: 0
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (0)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS55 |
| SKU | ACS55-01E-01A4-1 |
| Основна потужність | 0.2 кВт |
| Живлення на вході | 3x220 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 1.4 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 128 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ACS55 0.2кВт 3-ф/220 ( ACS55-01E-01A4-1 )
Відгуки про товар
Відгуків поки немає. Будьте першим!
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS55-01E-01A4-1 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Schneider Electric | ABB | ABB | ABB | ABB |
| Серія | Altivar 320 Solar | ACS150 | ACS150 | ACS150 | ACS150 |
| Живлення на вході, В | 3x220 | 3x220 | 3x220 | 3x220 | 3x220 |
| Номінальний Струм, A | 13 | 2.4 | 3.5 | 4.7 | 6.7 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | IP |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На цій сторінці інформація про
Частотний перетворювач ACS55 0.2кВт 3-ф/220 ( ACS55-01E-01A4-1 )
з докладним описом технічних характеристик
.
Ви можете завантажити
документацію для ACS55-01E-01A4-1, серії ACS55 від виробника ABB
.
Купити ACS5501E01A41
і звернеться за технічною консультацією.
Наші Інженери допоможуть Вам обрати та купити
ACS55-01E-01A4-1 тільки високої якості за доступними цінами. Гарантія.
ACS55-01E-01A4-1