ACS480-04-050A-4 Частотний перетворювач ACS480 22.0кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS480 |
| SKU | ACS480-04-050A-4 |
| Основна потужність | 22.0 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 50 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Глибина | 213 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ACS480 22.0кВт 3-ф/380 ( ACS480-04-050A-4 )
Відгуки про товар
2Сергій
Замовляли цей перетворювач ACS480 22кВт для нашого виробництва. Вибирали АББ, бо знаємо, що це преміум сегмент і працювати буде довго. Доставили швидко, з документами все ок. Сам "частотник" монтували наші хлопці, кажуть, що все просто підключається. Тепер наші вентилятори працюють значно плавніше. Трохи кусається ціна, але сподіваємось, що окупиться. Хороша штука)
Олег К.
Взяли на виробництво цей частотник АББ ACS480 на 22кВт, 380В. Довго думали, бо цінник не маленький, але якість вартує. Запустили компресор, стабільно тримає оберти. Векторне керування працює без нарікань, скалярку теж перевіряли. Модбас РТУ підключили до нашого ПЛК без проблем, протокол стандартний. Габарити невеликі як для такої потужності, 262x240x213 мм, в шафу вписався добре. Фільтр ЕМС вбудований, це зручно. АББ є АББ, це завжди надійність.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS480-04-050A-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |