ACS480-04-050A-4 Частотний перетворювач ACS480 22.0кВт 3-ф/380
Є в наявності
sku: ACS480-04-050A-4
Клікніть для збільшення
ABB
Є в наявності
Бренд: ABB
Серія: ACS480
Живлення на вході: 3x380 В
Номінальний Струм: 50 A
Ступінь захисту по IP: IP
Гібридне живлення (AC/DC-Сонце): Ні
Віддалене керування: Ні
  • Документація
  • Відгуки (2)
Серія ACS480
SKU ACS480-04-050A-4
Основна потужність Частотні перетворювачі 22 кВт
Живлення на вході 3x380 В
Mmax (1 min) 150 %
Номінальний Струм 50 A
Ступінь захисту по IP IPIP
ЕМС фільтр Є
Висота 240 мм
Ширина 262 мм
Глибина 213 мм
Скалярний режим керування Є
Векторний режим керування без енкодера Є
Лінійний закон управління U/f Є
Квадратичний закон управління U/f2 Є
Віддалене керування Ні
Документація. Частотний перетворювач ACS480 22.0кВт 3-ф/380 ( ACS480-04-050A-4 )
Відгуки про товар
2
Сергій
Олег К.
Взяли на виробництво цей частотник АББ ACS480 на 22кВт, 380В. Довго думали, бо цінник не маленький, але якість вартує. Запустили компресор, стабільно тримає оберти. Векторне керування працює без нарікань, скалярку теж перевіряли. Модбас РТУ підключили до нашого ПЛК без проблем, протокол стандартний. Габарити невеликі як для такої потужності, 262x240x213 мм, в шафу вписався добре. Фільтр ЕМС вбудований, це зручно. АББ є АББ, це завжди надійність.