ACS480-04-03A4-4 Частотний перетворювач ACS480 1.1кВт 3-ф/380
Способи доставки та оплата
Новою Поштою до відділення або курєром за адресою
Безготівкова оплата
Сервіс та Гарантія
- Гарантія 24 місяці
- Повернення товару впродовж 14 днів
- Офіційний Сервісний центр
Tехнічна підтримка
- Допомога в налаштуванні та підборі
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Характеристики
- Документація
- Відгуки (2)
| Бренд | ABB |
| Серія | ACS480 |
| SKU | ACS480-04-03A4-4 |
| Основна потужність | 1.1 кВт |
| Живлення на вході | 3x380 В |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Номінальний Струм | 3.1 A |
| Ступінь захисту по IP | IPIP |
| ЕМС фільтр | Є |
| Висота | 223 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 207.1 мм |
| Скалярний режим керування | Є |
| Векторний режим керування без енкодера | Є |
| Лінійний закон управління U/f | Є |
| Квадратичний закон управління U/f2 | Є |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | Ні |
| Віддалене керування | Ні |
Документація. Частотний перетворювач ACS480 1.1кВт 3-ф/380 ( ACS480-04-03A4-4 )
Відгуки про товар
2Олег С.
Для нового проекту замовляли цей перетворювач частоти ABB. Завжди беремо АББ, бо це перевірений бренд, хоч і дорожчий. Для нас головне – щоб обладнання було якісним і працювало стабільно. Щодо магазину, відвантажили оперативно, всі документи були в порядку. Менеджери допомогли з консультацією, бо потрібно було уточнити деякі моменти по сумісності. В цілому, все ок)
Іван П.
Ставимо ABB ACS480 вже не перший раз, і цей 1.1кВт частотник на 380В не розчарував. Важливий плюс – ємний фільтр ЕМС, що для наших умов з нестабільною мережею дуже добре. Габарити 73х223х207.1 мм дозволили легко вписати його у існуючу шафу. Працює з двигуном на 3.1А номіналом без проблем. Функція векторного керування без датчика положення дає добрий контроль на малих обертах, що критично для нашого обладнання. З ABB завжди впевнений, що отримаєш надійне рішення.
Щоб залишити відгук, будь ласка, увійдіть до системи.
ПОДІБНІ ACS480-04-03A4-4 ТОВАРИ
| Характеристики | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Бренд | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Серія | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Живлення на вході, В | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Номінальний Струм, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Ступінь захисту по IP | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Гібридне живлення (AC/DC-Сонце) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Віддалене керування | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |